• הייתה הפסקת חשמל או נפילה של האינטרנט הביתי והדודאפ לא מצליח להתחבר לרשת מחדש

  לפעמים כאשר היה ניתוק של האינטרנט לזמן ממושך הדודאפ יתקשה בחיבור לרשת הביתית לאחר זמן רב, כל שיש לעשות הוא להוריד את הכפתור השחור שעל גבי מתג הדודאפ לחמש שניות ולאחר מכן להרים .


 • לאחר ההתקנה של דודאפ לא מתאפשרת שליטה מהאפליקציה ומופיעה הודעה ״אביזר אינו מחובר״

  האביזר בביתך לא קלט את רשת הwifi הביתי כראוי. על מנת להגדיר את הרשת מחדש אנא בצע איפוס למכשירך איפוס המכשיר: לחץ לחיצה ארוכה על הכפתור הכחול שעל גבי מתג הדודאפ למשך כ-30 שניות עד שהכפתור מתחיל להבהב.
  לאחר מכן מחק את האביזרים שכרגע יצרת באפליקציה (במידה ויצרת כאלו) סגור את האפליקציה (לא רק דרך כפתור הבית ) פתח את האפליקציה והוסף את האבזיר כאביזר חדש .
  למעבר לסרטוני ההדרכה שלנו לחץ כאן


 • במקרים שבהם ההתקנה הסתיימה אך האפליקציה מחזירה הודעה שהסיסמה להתחברות שגויה

  התקלה המתוארת נוצרה עקב בעיות אבטחה בהגדרות הראוטר שלך, על מנת לדאוג לאבטחת לקוחותינו ולפרטיותם אנו נצמדים לסטנדרט האבטחה הגבוה בעולם.לכן, על מנת לפתור בעיה זו עליך לפעול על פי ההוראות הבאות: את ההוראות הנ"ל יש לבצע אל מול ספק האינטרנט שלך על מנת שלא לפגוע בתקשורת האיטרנט הביתי שלך. לפניי ביצוע המדריך הנ"ל, אנא אפס את מכשיר הדודאפ שברשותך על ידי לחיצה על הכפתור הכחול למשך 30 שניות. חשוב לציין כי את המתג השחור עליך להשאיר דולק כל הזמן!! ברגע שסוגרים את המתג השחור המכשיר מנותק לגמרי מהחשמל. 1) עליך לשנות את הגדרות אבטחת הראוטר להגדרות מסוג WPA 2 2) עליך לשנות את ערוץ השידור של תדר השידור 2.4GHZ לערוץ קבוע בין הערוצים 4 ל 9. 3) עליך לשנות את רוחב הפס של תדר השידור 2.4GHZ לרוחב פס של 20MHZ קבוע. 4) במקרים מסויימים ישנה בעיה עם שרתי ה DNS של ספקיות אינטרנט מסויימות, עליך לשנות את כתובות שרת ה DNS ל- 208.67.222.222 וכותבת שניה ל - 208.67.220.220, בכל מקרה אנו ממליצים בחום על שינוי כתובות שרת ה DNS לכתובות הנל למטרת שיפור חווית האינטרנט הבייתי. 5) במקרים מסויימים לאחר הפסקת חשמל ( ישנה קפיצת מתח בראוטר ), עליך לבצע RESET לראוטר\מודם הבייתי שלך, ולהגדיר אותו מחדש מול ספקית האינטרנט שלך בטלפון עם המדריך הנ"ל. במידה והראוטר בביתך משדר רק בתדר שידור של 2.4GHZ פשוט שנה את הגדרות הראוטר. אנא ממך הקרא את ההוראות הנ"ל לספק האינטרנט שלך בטלפון, הם ידעו איך להדריך אותך בצורה מדוייקת.


 • לאחר ההתקנה של דודאפ ,המכשיר עבד לכמה שניות ולאחר מכן הפסיק לעבוד

  התקלה המתוארת אומרת שמי שביצע את חיבור הכבלים חיבור אותם הפוך, כלומר יש להפוך את החיבור של ה-in וה-out. לאחר היפוך החיבורים אנא בצע איפוס למכשירך לאחר מכן מחק את האביזרים שכרגע יצרת באפליקציה (במידה ויצרת כאלו) סגור את האפליקציה (לא רק דרך כפתור הבית ) עכשיו פתח את האפליקציה והוסף את האבזיר כאביזר חדש . למעבר לסרטוני ההדרכה שלנו לחץ כאן
  איפוס המכשיר: לחץ לחיצה ארוכה על הכפתור הכחול שעל גבי מתג הדודאפ למשך כ-30 שניות עד שהכפתור מתחיל להבהב.
  *על ההתקנה להתבצע על ידי חשמלאי מוסמך


 • כאשר הדודאפ על מצב טיימר הנורה הכחולה מהבהבת כל כמה שניות

  כאשר הדוד מכוון על מצב טיימר הנורה הכחולה תדלק וכל 15 שניות תהבהב פעם 1 עבור כל 10 דקות שנשארו לטיימר לעבוד . זאת אומרת במצב בו נשארו 30 דקות לטיימר הנורה הכחולה דולקת וכל 15 שניות תהבהב 3 פעמים (כסימון ל–30 דקות) כאשר הטיימר ירד ל–20 דקות הנורה תהבהב פעמיים וכן הלאה . זאת על מנת שניתן יהיה לדעת כמה זמן נשאר לטיימר גם בלי להסתכל באפליקציה.


 • הנורה הכחולה מהבהבת ללא קשר לטיימר

  מידי פעם רשת האינטרנט הביתית מתנתקת מסיבה זו או אחרת , על מנת לשלוט בדודאפ מרחוק דרוש חיבור לאינטרנט , כאשר הנורה הכחולה מהבהבת באופן קבוע הדודאפ שלכם מחפש את רשת האינטרנט הביתית שהגדרתם בתחילת תהליך ההרשמה .


 • מעבר לדירה חדשה או לחילופין החלפת ראוטר ביתי

  דודאפ הינו מוצר מודולרי ונייד , ניתן להעביר אותו לבית חדש או להגדירו מחדש עבור רשת אינטרנט ביתית חדשה כל שנדרש הוא למחוק מהאפליקציה את האביזר הקיים בחשבונכם, לאפס את הדודאפ ולהוסיף את אותו הדודאפ הקיים ברשותכם כאביזר חדש באפליקציה והגדרתו לרשת האינטרנט הביתי החדשה שלכם.
  איפוס המכשיר: לחץ לחיצה ארוכה על הכפתור הכחול שעל גבי מתג הדודאפ למשך כ-30 שניות עד שהכפתור מתחיל להבהב


 • מהו הקוד הביתי

  הקוד הביתי זוהי אבטחה נוספת על מנת שרק בני הבית יכולו להתחבר לחשבון הביתי , המשתמש הראשון מבין בני הבית שהתחבר לאפליקציה קבע מה יהיה הקוד הביתי וקיבל הודעה לכתובת המייל עם הקוד שהזין על מנת שלא ישכח אותו . שאר בני הבית שרוצים להרשם ולשלוט בדוד הביתי המשותף צריכים להרשם באפליקציה לבית קיים , להזין את כתובת המייל של אחד מבני הבית שרשומים כבר על מנת שנדע לאיזה בית לחברם ולאחר מכן להזין את הקוד הביתי .